DUBOVÉ MASIVNÍ PODLAHY Q STYLE

Q STYLE - DUBOVÉ MASIVNÍ PODLAHY V TRENDY BAREVNÝCH ODSTÍNECH

Dřevo dubu bílého evropského je neznámějším a nejrozšířenějším druhem dřeva používaného již po staletí na výrobu dubových podlah. Je to dáno především jeho skvělými vlastnostmi. Dubové dřevo je velmi tvrdé, je odolné vůči otlakům a otěrům, v surovém stavu má neutrální světle krémovou barvu,  pomalým růstem vytváří překrásné letokruhy, které v závislosti na způsobu řezu mohou mít rovný, rozevlátý, motýlovitý nebo paprskovitý vzhled, dynamicky se střídající po celé délce podlahových prken. Vzhledem ke své neutrální barvě je ideálním dřevem pro úpravu tónovacími oleji či mořidly. takovouto povrchovou úpravou  lze dosáhnout neomezeného množství barevných variant, které lze přizpůsobit prakticky každému interiéru, od klasických po ultramoderní.  Zkrátka z obou výše zmiňovaných hledisek je dub ideální dřevinou a dubová podlaha správnou volbou pro Vaši podlahu. Dalším významným plusem dubových masivních podlah je prakticky neomezená životnost. Pokud by se Vám podlaha přestala po čase líbit, či jevila známky používání, lze ji jednoduše lehce přebrousit ( u lakovaných podlah ) či pouze doolejovat  ( v případě olejovaných podlah) a opět máte podlahu jako novou. Neposledním kritériem pro volbu dubové masivní podlahy je její cenová dostupnost. Většina dubových podlah prodávaných v České republice pochází z místních lesů a je zpracovávána  českými výrobci, čímž lze dosáhnout velmi přijatelné ceny pro konečné spotřebitele. Hitem mezi masivními dubovými podlahami jsou podlahy včetně povrchové úpravy olej v několika žádaných a trendových barevných odstínech, které lze zakoupit i prostřednictvím našeho eshopu.

celomasivni-dubova-podlahova-prkna-olejovana-super-white-olej-15x90x450-120-mm (1)celomasivni-dubova-podlahova-prkna-olejovana-chocolate-olej-15x120x450-120-mm

Nejste jisti barevným odstínem ? Nechte si poradit!  Masivní podlahy prezentujeme mimo jiné i v našem  Centru dřevěných podlah, kde jsme Vám k dispozici a rádi Vám s výběrem poradíme.