LAMINÁTOVÉ PLOVOUCÍ PODLAHY ALSAFLOOR

Značkové laminátové plovoucí podlahy ALSAFLOOR - podlahy předního francouzského výrobce EPI flooring splňující vysoké nároky na povrchovou odolnost v komerčních prostorách v zátěžových třídách AC3/31, AC4/32, AC5/33 jsou vyráběny v tloušťkách 7, 8, 12 mm s licenčním zámkem UNILIN a novým zámkem Zip´n´go .Nosnou deskou všech lamel jsou HDF desky se zvýšenou odolností proti vodě.

NOVÝ ZÁMEK ZIP´N´GO NA ČELNÍM SPOJI

od roku 2013 na všechny řady tl.8 a 12 mm (mimo řady MEDINA) vyvinula EPI flooring vlastní nový zámek na čelním spoji Zip´n´go, který usnadňuje zamykání spoje pouhým sklopením podél dlouhé strany lamely , chrání čelní hranu před poškozením při montáži a výrazně zvyšuje pevnost čelního spoje.

NEJVYŠŠÍ ZÁTĚŽ

do komerčních prostor s nejvyšší zátěží AC5/33 (prodejny, veřejné prostory) jsou určeny řady SOLID, SOLID PLUS a FORTE , které mimo jiné díky tloušťce 12 mm budí při chůzi pocit masivní dřevěné podlahy.

58 TRENDOVÝCH DEKORŮ - 10 PRODUKTOVÝCH ŘAD

je dodáváno se strukturou dřevěného povrchu, případně se synchronní strukturou dřevěných pórů (celá řada OSMOZE a vybrané dekory v ostatních řadách) . Lamely některých řad jsou opatřeny čtyřstranným zkosením hrany - mikrofází  (VISUAL, SOLID).

ALSAFLOOR CLIP 300

Řada ALSAFLOOR Clip 300 je určena 1/ Pro vysoce zátěžové bytové prostory, přízemní chodby, schodiště,všechny místnosti s francouzskými okny, jež se otvírají do zahrady nebo na terasu, ložnice, pokoje pro hry, místnosti pro stolování. 2/ Hotely, pokoje s nebo bez přístupu do exteriéru, sekundární chodby. 3/ Terciální sektor: přijímací prostory, čekárny, výstavní stánky. 4/ Vzdělání: pokoje v penzionech, studentské pokoje.

ALSAFLOOR CLIP 400

Řada ALSAFLOOR Clip 400 je určena pro středně namáhané komerční prostory 1/ Společné prostory: chodby, podesta schodiště, schodiště. 2/ Terciální sektor: Kanceláře bez přepážek, kanceláře pro jednoho nebo více pracovníků, chodby, průchody, místa s velkým provozem, schodiště, archivy, IT zařízení, místnosti pro přednášky, schůze nebo školení. Hotely: místa s hlavním provozem, schodiště. 3/ Vzdělávání: hudební posluchárny, IT místnosti, knihovny,archivy.

ALSAFLOOR  AQUASTAR

Řada určena zejména do místností se zvýšenou vlhkostí, jako jsou koupelny , vstupní chodby. Tmel ClickSeal dodávaný do spoje při montáži a vysoce odolná vodovzdorná HDF vytvářejí mimořádnou rezistenci podlahy vůči vlhkosti a tak si můžete být jisti bezproblémovým provozem ve Vaší koupelně.

ALSAFLOOR VISUAL

Řada ALSAFLOOR Visual 4 vyniká především tím, že lamely jsou opatřeny 4strannou mikrofází ( podélnou i příčnou ) a mají autentický reliéf ( vzhledově jsou velmi podobné masivní dřevěné podlaze ), vodovzdornou HDF, water protect, zámkový spoj, nový zámek Zip´n´go

ALSAFLOOR OSMOZE

Řada Osmoze je vyrobena v souladu s nejnovějšími trendy a nabízí povrchovou úpravu, která reprodukuje strukturu dřeva , stejně jako originální dřevěné podlahy.

ALSAFLOOR SOLID

Řada SOLID PLUS obsahuje dekory se synchronní strukturou pórů dřeva v silně realistické úpravě. Podlaha vypadá jako matně naolejované dřevěné prkno, má čtyřstrannou mikrofázi a je dokonale impregnované proti vlhkosti. Navíc jde o podlahu v nejvyšší zátěžové třídě AC5/33, která bez problému zvládne použití v prodejnách, veřejných prostorách. Díky tloušťce 12 mm je tlumený zvuk chůze po podlaze podobný celoplošně lepené parketě a to vše za velmi, velmi atraktivní cenu. Laminátová plovoucí podlaha ALSAFLOOR SOLID je podlaha pro maximální zátěž.

ALSAFLOOR FORTE

Řada Alsafloor Forte je určena do komerčních prostor s nejvyšší zátěží (prodejny, veřejné prostory) a navíc díky tloušťce 12 mm budí při chůzi pocit masivní dřevěné podlahy. Na rozdíl od řady SOLID nemá lamely opatřeny mikrofází. Laminátová plovoucí podlaha ALSAFLOOR FORTE tl. 12 mm je podlaha pro maximální zátěž.

ALSAFLOOR SOLID PLUS

Moderní a trendové dekory dubu se synchronní strukturou pórů dřeva v silně realistické úpravě HELIOCHROME: podlaha vypadá jako matně naolejované dřevěné prkno s jemně lesklými póry , má čtyřstranné zkosení dokonale impregnované prosti vlhkosti, které ještě umocňuje přirozený vzhled přírodního dubu. Navíc jde o podlahu v nejvyšší zátěžové třídě AC5/33, která bez problému zvládne použití v prodejnách, veřejných prostorách , opatřenou novým čelním zámkem SAFE CLIP SYSTEM . Díky tloušťce 12 mm je tlumený zvuk chůze po podlaze podobný celoplošně lepené parketě a to vše za velmi, velmi atraktivní cenu.

ALSAFLOOR SOUND COMFORT  

Laminátová plovoucí podlaha Alsafloor SOUND COMFORT s integrovanou podložkou na spodní straně podlahy zaručuje zajišťuje snížení kročejového hluku o 8 dB a o 75% z rezonančního hluku. Podlahy řady Alsafloor SOUND COMFORT splňují vysoké nároky na povrchovou odolnost v bytových prostorách ale i na velkou zátěž v komerčních prostorách. Mají autentický a praktický povrch s rustikální strukturou dřeva, na které nezůstávají stopy Vašich bosých nohou, který odolává mikroškrábancům i při hrubším zacházení při hraní Vašich dětí. Kvalitní zámek Unilin Vám zaručí snadnou instalaci, zároveň je ochráněn proti pronikání vody. Lze je bez problémů instalovat i na podlahové topení.

ALSAFLOOR MEDINA

 Řada Alsafloor Medina se vyznačuje velmi exkluzivní matnou a hladkou textura dlaždic v rozměrech 12*390*630 mm s neodolatelnou atmosférou. A v tloušťce 12 mm!

ZÁRUKA 25 LET- GARANCE KVALITY

 na všechny řady Alsafloor je poskytována záruka 25 let v bytových prostorách.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení