SINGHA PARKET TŘÍVRSTVÁ DŘEVĚNÁ PODLAHOVINA S POVRCHEM Z MASIVNÍHO DŘEVA

Singha Parket je třívrstvá dřevěná podlahovina s povrchem z masivního dřeva, s 3 mm silnou nášlapnou vrstvou z ušlechtilých dřevin a vysokou odolností proti povrchové vlhkosti.

Díky středům, které jsou vyrobeny z Hevey, jsou podlahy na podlahovém vytápění výrazně stabilnější vůči teplotním a vlhkostním změnám než běžné výrobky výrobců používajících středy smrkové.

Nášlapná vrstva má exaktně čisté zpracování čelních spojů bez tmelení a je čtyřstranně lepená, což výrazně zvyšuje odolnost čelních spojů proti vlhkosti při údržbě.

 Používaný zámek v licenci Unilin (osvědčený UNICLIC), vykazuje nejpřesnější zpracování. Použitím tohoto zámku jsou docíleny nehmatné podélné spoje a minimální přesahy u čelních spojů. Zámek je frézován až po lakování, proto je hrana ostrá bez zaoblení známého u některých evropských výrobců. Uvedený zámek je opatřen vrstvou parafínu, který usnadňuje uzamčení lamel k sobě (jednodušší pokládka proti zámku Välinge). Vrstva parafínu dále vyřešila dnes známý problém většiny výrobců dřevěných podlah - vrzání při chůzi. Zámek v licenci Unilin - osvědčený UNICLIC se vyznačuje snadnou montáží - při pokládce se podélné spoje pod mírným tlakem uzamknou, příčné spoje pak doklepnou montážním hranolkem.