TEKA PARQUET

Kvalita TEKA v kombinaci s velmi širokým výběrem typů parket zaručí, že si určitě vyberete tu správnou podlahu. Ať už klasická prkna, nebo elegantní středně dlouhé díly, ať evropskou nebo exotickou dřevinu, s třívrstvými parketami TEKA v kterékoliv výrobní řadě si můžete vyplnit každé přání pro Váš bytový, nebo komerční interiér.

EASY SOFTLOC

Z velmi širokého sortimentu TEKA doporučujeme zejména dnes nejžádanější plošné vzory – elegantní kratší prkna Easy SoftLoc (formát 14 x 127 x 1085) jsou vhodná i pro menší pokoje a zejména v olejovaném kartáčovaném dubu, variantně s bílým olejem nebo olejovaném americkém ořechu představují dnes nejžádanější prkna z nabídky.

TEKA ANTIQUE SOFTLOC

Dalším atraktivní řadu představuje Teka Antique SoftLoc (formát 14 x 155 x 1800/2200mm), třívrstvá dubová kartáčovaná , ručně hoblovaná a postaršovaná rustikální prkna s olejovou povrchovou úpravou v různých atraktivních barvách.Luxusní podlaha za velmi zajímavou cenu s kvalitním zámkem G5+.

LANDSCAPE

Novinkou pro rok 2011 je řada Landscape – třívrstvá celomasivní prkna symetrické konstrukce s nášlapnou vrstvou stejné tloušťky jako protitah z masivního dřeva – 5,4 mm. Tato dubová kartáčovaná, nebo ručně hoblovaná olejovaná prkna i v tmavých variantách thermowoodu, jsou vyráběna ve dvou šířkách 200 a 250 mm a uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky , přitom cena je jenom o málo vyšší, než běžná konstrukce s tenkým nášlapem.

ZÁMKOVÝ SYSTÉM OD SPOLEČNOSTI TEKA

 Většina z kolekce řady TEKA je k dispozici se zámkem TEKA Soft Loc (licence Välinge G5+)

– instalační systém bez lepidla, který umožňuje díky pružnému plastovému pérku na

krátké straně každé lamely, rychlou a nekomplikovanou instalaci i v těch

nejsložitějších částech místnosti (např. okolo zárubní). Musíte natočit pouze

dlouhé strany lamel. Krátké strany lamely mohou být zamčeny bez tlaku a velmi

snadno.

 

TEKA DESIGN PARQUET

 Čtvercová parketa určená pro celoplošné lepení nebo plovoucí pokládku.

 • exklusivní dřevěné čtvercové parkety se spojem pero-drážka určené pro celoplošné lepení nebo plovoucí pokládku s nášlapnou vrstvou a protitahem z masivního dřeva

• 10 výrobních řad – od klasických vzorů, přes moderní, postaršené i antické.

• Určeno do domácností, obchodních prostor, hotelů, či restaurací

• Čtverce TEKA DESIGN PARQUET jsou doporučeny také na podlahové topení