Swarovski ořech americký dřevěná podlaha masivní tl. 20 mm

Kód: C309
Neohodnoceno
7 805 Kč 6 450,41 Kč bez DPH 7 805 Kč / 1 m2
individuální
Bal.: 1 m2 Podlahy s křištály Swarowski. Na výrobu luxusních podlah s krystaly  Swarovski  používáme pouze originální krystaly Swarovski. Průměr krystalů může být 14, 20 nebo 30 mm. Tyto vysoce kvalitní krystaly lze kombinovat s různými druhy dřev z našeho sortimentu. Uváděné ceny jsou pouze informativní - konečná cena se upřesňuje průběžně podle aktuální nabídky na světových trzích!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Podlahy s křištály Swarowski   Na výrobu luxusních podlah s krystaly  Swarovski  používáme pouze originální krystaly Swarovski. Průměr krystalů může být 14, 20 nebo 30 mm. Tyto vysoce kvalitní krystaly lze kombinovat s různými druhy dřev z našeho sortimentu. Cena těchto podlah závisí na počtu a velikosti krystalů na 1 m2. Podlahy se vyrábí na zakázku.   Charakteristika : Dřevo ořechu amerického je jedním z nejcennějších dřevin používaných jak na výrobu luxusních podlah, tak na výrobu luxusního nábytku. Má nádherně čokoládovou barvu, v jeho struktuře  se prolínají různé tóny hnědé barvy od světlejších až po temně čokoládově hnědé a tím získávají podlahy i nábytek neodolatelný vzhled. Americký  ořech typicky roste jako roztroušené jednotlivé stromy nebo v malých skupinkách po celé střední a východní části Spojených států a patří k nejcennějších dřevinám.  I když je dřevo ořechu amerického o něco měkkčí než dřevo dubu, má skvělé vlastnosti. Je hutné, těžké, houževnaté a má vynikající  stabilitu.  Dřevo ořechu amerického je dobře zpracovatelné a lze ho i dobře mořit i pařit.  Při paření ( proces při kterém je dřevo vystaveno vysoké teplotě a vysoké vlhkosti k dosažení výrazněji tmavšího barevného odstínu bez použití chemických přípravků ) získává ořechového dřevo ještě krásnější a celistvější hnědé zbarvení.
  Janka tvrdosti: 1010 Americký ořech se na stupnici tvrdosti nachází mezi teakem a bambusem.   Použití: Dřevo ořechu amerického díky svému vzhledu  nachází využití především při výrobě luxusního masivního nábytku, dýh a luxusních podlah.     Copyright © 2011 Centrum dřevěných podlah™-  all rights reserved

Doplňkové parametry

Kategorie: Podlahy masivní
Balení: 1 m2
Čistící prostředek: Clean Pallmann - neutrální čistící prostředek
Dovoz: Amerika
Ekologická těžba: ano
Kvalita: A, B, C
Mikrofáze: na vyžádání
Možnost renovace: více než 10x
Nášlapná plocha: 20 mm
Originální dřevina: ano
Pečovací prostředek: Finish Care na lakované podlahy nebo Magic Oil Care na olejované podlahy
Pneumaticky předbroušeno: ano
Povrchová úprava: na vyžádání lze objednat olejované
Rozměr v mm: 20*120*500-2200 mm
Struktura: celomasivní
Tvrdost: Janka 1010
Vhodnost na podlahové topení: nevhodné
Způsob pokládky: celoplošné lepení